Este plugin no se ha probado con las últimas 3 versiones mayores de WordPress. Puede que ya no tenga soporte ni lo mantenga nadie, o puede que tenga problemas de compatibilidad cuando se usa con las versiones más recientes de WordPress.

Deklaracja dostepnosci WCAG 2.1

Descripción

Wtyczka umożliwiająca automatyczne wygenerowanie spełnienia deklaracji dostępności WCAG 2.1 wymaganej na podstawie art. 12 pkt 7 ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych (Dz. U. poz. 848), dalej zwanej „ustawą o dostępności cyfrowej”.

Instalación

Po instalacji przejdź do ustawień wtyczki

Zaznacz checkbox deklaracja włączona oraz uzupełnij jeśli chcesz pozostałe dane dokumentu

Reseñas

2 de febrero de 2021
Wtyczka celowo nie działająca, bo wymaga opłaty. Nie jest to opisane, wiec sprawia że ludzie marnują czas ściągając ja bez sensu.
2 de octubre de 2020
Po instalacji i opłaceniu wtyczki, link do strony deklaracji pokazuje 404 czyli nie działa. Wszystkie pola wtyczki na tresć są puste, support nie odpowiada na maile - kontaktu tel na stronie brak. Brak podstawowych standardów obsługi klienta. Ale szybka płątność ONLINE działa bez zarzutów. To najważniejsze... dla twórców.
23 de septiembre de 2020
Nie instaluj tej wtyczki, jeśli nie chcesz zmarnować czasu. Po instalacji dowiesz się, że do jej uruchomienia musisz skontaktować się z twórcami, żeby cokolwiek z nią zrobić. Na stronie niespodzianka w postaci kwoty do zapłaty. Możecie sprzedawać swoją wtyczkę, ale nie wrzucajcie tego do repozytorium WP i zamieście w opisie informacje, że aktywacja wymaga opłaty.
Leer todas las 4 reseñas

Colaboradores y desarrolladores

«Deklaracja dostepnosci WCAG 2.1» es un software de código abierto. Las siguientes personas han colaborado con este plugin.

Colaboradores

Traduce «Deklaracja dostepnosci WCAG 2.1» a tu idioma.

¿Interesado en el desarrollo?

Revisa el código , echa un vistazo al repositorio SVN o suscríbete al registro de desarrollo por RSS.